Cafe Beseda

Nabízíme vynikající italské espresso nejvyšší kvality, které připravujeme z kávy DIEMME a podáváme na mnohé způsoby. U nás si můžete vybrat z široké nabídky rozlévaných i lahvových vín, nebo z osmi druhů čepovaných piv. Pečeme dorty i bezlepkové, bábovky, záviny a to dle tradičních receptů. Připravujeme jídla na ,,malý hlad'', toasty, panini, obložené talíře plné sýrů, uzenin a čerstvé či nakládané zeleniny.
Prostory kavárny můžete využít pro konání různých společenských akcí, ať už zde oslavíte narozeniny či uspořádáte firemní večírek, vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům. Prostor je rozdělen na část s posezením v pohodlných křeslech a na bistro, kde je dostatek místa také pro větší skupinu lidí. Interiér naší kavárny zdobí dekorativní předměty Almi decor, které vytvářejí atmosféru ,,kavárny domácí pohody''. Předměty si můžete zakoupit.
Každé ráno u nás naleznete nabídku snídaňového menu a aktuální denní tisk.
Café & Bistro Beseda, to je také živá hudba. Pravidelně pořádáme hudební večery, kde se na Vás těší profesionální hudebníci, kteří Vám dají možnost vychutnat si neopakovatelný hudební zážitek. Právě s tímto programem se stáváme raritou.

Galerie

Podívejte se, jak to u nás vypadá.